Nasze szkolenia +

Nasze szkolenia

0 Recenzje

500,00 zł

Nowy Produkt

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany zdecydowana przeczytaj więcej informacji 

Więcej szczegółów

- +

Dodaj do listy życzeń

Drodzy studenci,

Z przyjemnoscia prezentujemy istotę filozofii naszej marki w najczystszej postaci

 - The Art of Beauty, czyli sztuka kreacji piękna. 

Fashion Brows Academy to wyjatkowe miejsce w Polsce, które stwarza idealne warunki do nauki makijażu permanentnego na najwyższym poziomie.

Chcąc zapewnić Państwu najlepsza obsługę, oferujemy profesjonalne szkolenia i doszkolenia z zakresu makijażu permanentnego i microblading skomponowane tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających studentów. W proponowanych przez Nas szkoleniach wykorzystujemy kosmetyki i urządzenia najlepszych światowych marek Fashion Brows i Nano Art. Naszym studentom gwarantujemy kameralna atmosferę ciszę i spokój.

Nad jakością szkoleń czuwa profesjonalna kadra linergistow. Wykwalifikowany zespół harmonijnie łączy ekskluzywne techniki pracy i doświadczenie tak, aby czas spędzony na szkoleniu był niezapomnianym przeżyciem.

Aleksandra Wasik właściciel marki Fashion Brows 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych studentów zaprosiliśmy do współpracy najlepszych trenerów z całej Polski i świata.

Fashion Brows to synonim luksusu. Od 2010 roku misja Fashion Brows jest oferowanie wysokiej jakości szkoleń i doszkolen. Jako niekwestionowany ekspert w zakresie nauczania,  trenerzy Fashion Brows łącza unikalne doświadczenie, pasje i mistrzowskie tytuły, by zapewnić Wam gwarancje zadowolenia i przygotowania na najwyższym poziomie. 

Tajemnica sukcesu Polskiej marki leży w jakości i indywidualnym podejściu do każdego studenta. Nie zależnie czy szukasz szkolenia podstawowego czy doszkolenia z zaawansowanych technik spełnimy Twoje oczekiwania, pracując z Tobą na szkoleniu i pozostając w stałym kontakcie także po jego zakończeniu. 

Luksusowe autorskie techniki pracy są rozpoznawalne w Polsce i na całym świecie. 

Mistrzyni, juror i speeker Aleksandra Wąsik dba o każdy szczegół szkolenia przekazując wiedze i umiejętności w sposób przystępny dla każdego studenta. 


Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego 733385050 Chętnie doradzimy, pomożemy w doborze najbardziej odpowiednich szkoleń i doszkoleń

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty szkoleniowej. Dołożymy wszelkich starań by czas spędzony w Fashion Brows Academy pozostawił miłe wspomnienia i zachęcał do ponownego przyjazdu oraz poszerzania wiedzy z zakresu makijażu permanentnego. Życzymy owocnej pracy i samych zadowolonych klientów 

Napisz opinię

Nasze szkolenia

Nasze szkolenia

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany zdecydowana przeczytaj więcej informacji 

3 Produkty w kategorii

Compare